شناسه پست: 9372
بازدید: 1449

درآمد از موسیقی

توی این مقاله میخوایم در مورد درآمد از موسیقی بهتون توضیحاتی بدیم . توی این سال های اخیر تمرک خیلی از سرمایه گزار ها اومده سمت موسیقی و اگه ما یه حساب سر انگشتی داشته باشیم متوجه میشیم که چه درآمد های نجومی از برگزاری کنسرت های موسیقی عایدشون میشه که یه بخشی از درآمدشونه .

اما من نمیخوام در مورد کنسرت با شما صحبت کنم . چون همینجور که میدونید توی این شرایط کرونایی دیگه کنسرت و اجاره یه زنده ای در کار نیست .

درآمد از موسیقی

احتمالا حالا برای شما این سوال پیش بیاد که درآمد از موسیقی از کجاست ؟

میخوام یه سوالی ازتون بپرسم ؛ چند سال پیش مثلا ۱۰ سال پیش وقتی که کنسرت و اجرا های زنده به شدت الان نبود درآمد از موسیقی از کجا بود . همینطورذ که اون موقع ها موسیقی راهشو پیدا کرد الان هم راهشو پیدا ممیکنه و حتی پر قدرت تر از قبل ادامه میده .

در مورد درآمد از موسیقی میشه ساعت ها صحبت کرد ولی من توی این مقاله میخوام فقط درمورد درآمد آهنگساز ها صحبت کنم ؛ اینکه یه آهنگساز از کجا میتونه درآمد داشته باشه .

اگه میخواید بگید شرایط بده و اقتصاد ترکیده باید بهتون بگم که توی همین شرایط داغون هم آهنگساز هایی هستند که حتی یه روز هم بیکار نیستند . مهم اینه که شما کارتون خوب باشه و بتونید خوب خودتون رو اثبات کنید ؛ در این صورت همیشه یه عده هستند که برای خوندن آهنگ هزینه های زیادی می کنن .

در این صورته که شما میتونید از ساخت و فروش آهنگ هاتون درآمد های خیلی زیادی رو تجربه کنید . و مهم ترین چیزی مکه میخوام بهتون بگم اینه که درآمد زایی از این طریق کار یه روز و دو روز نیست ، گول شعار های تبلیغاتی رو نخورید .

موسیقی فقط تکنیک نیست موسیقی ترکیبی از تکنیک ، هنر و احساس هست ؛ پس وقتی وارد این مسیر میشید باید تمام وجودتون رو براش بزارید تا به نتایج فوق العاده ای برسید .

امیدوارم از مقاله ” درآمد از موسیقی ” لذت برده باشید .