آموزش آهنگسازی و تنظیم
شناسه خبر: 6827
بازدید: 75

طولانی کردن ریتم های آماده | آموزش اف ال استودیو

در خدمت شما هستیم با یه آموزش دیگه در سایت هنر صدا ، امیدوارم تا به امروز از آموزش های ما نهایت استفاده رو برده باشید. و اگر درخواست آموزش خاصی رو دارید میتونید از قسمت کامنت ها با ما در میون بذاری

در این آموزش میخوایم نحوه طولانی تر کردن ریتم های آماده روواستون توضیح بدیم. اگر شما از کسانی هستید که محصولات ما مثل ریتم های آماده رو تهیه کردید این آموزش میتونه برای طولانی کردن ریتم های آماده بهتون خیلی کمک کنه پس همراه ما باشید

آموزش طولانی کردن ریتم های آماده

این آموزش رو در محیط نرم افزار قرتمند اف ال استودیو محصول موفق شرکت ایمیج لاین آموزش دادیم اگر با این نرم افزار آشنایی ندارید میتونید از دوره آموزشی نحوه ساخت بیت رپ که در این نرم افزار آموزش داده شده استفاده کنید

طولانی کردن ریتم های آماده

اول از همه یکی از سمپل های مورد نظر رو در نرم افزار اجرا کنید وگزینه پیشنهادی ما برای استفاده از نرم افزار آهنگسازی نرم افزار fl studio هست.

طولانی کردن ریتم های آماده | آموزش اف ال استودیو

و همینطور که در عکس میبینید اول روی گزینه ای که فلش بالایی بهش اشاره کرده کلیک کنید و بعد از باز شدن منو گزینه detect tempo رو انتخاب کنید.

این صفحه برای شما باز میشود.

معمولا tempo سمپل ها حدود صد تا دویست هستند در آموزش تغییر سرعت سمپل ها در اف ال استودیو هم همین گزینه رو انتخاب کردیم. در بعضی مواقع هم هست tempo حدود ۷۵ تا ۱۵۰ هم باشن.

با انتخاب tempo صد تا دویست این صفحه برای شما باز میشه.

شما در حال مطالعه مقاله آموزشی نحوه طولانی کردن ریتم های آماده هستید

که tempo سمپلی که انتخاب کردید رو بهتون میگه. چون این عدد خیلی نزدیکه به ۱۲۰ اگر گزینه yes رو انتخاب کنید tempo سمپل شما دقیقا میشه همون عدد که ما نمیوایم این اتفاق بیوفته پس گزینه no رو انتخاب کنید.

در قسمت که فلش قرمز بهش اشاره کرده خودتون میتونید tempo مورد نظر رو تغیر بدین ،عدد ۱۲۰ رو انتخاب کنید و میبینید پروژتون با سمپل یکی شده.

برای اینکه این سمپل که به یک میزان ریتم زده شده ، طولانی تربشه فقط کافیه روی سمپلتون کلیک کنید و از پایان سمپلتون دوباره کلیک کنید.

میتونید دستتون رو کلیلک همینطور نگه دارید و بکشید اونوقت میبینید کلی سمپل به صورت طولانی شده دارین.

امیدوارم از آموزش طولانی کردن ریتم های آماده لذت برده باشین.

طولانی کردن ریتم های آماده | آموزش اف ال استودیو

طولانی کردن ریتم های آماده
1 از 1 رای
طولانی کردن ریتم های آماده

نویسنده

مریم موسوی
به نویسندگی و فیلم علاقه دارم و دوست دارم اطلاعت خودم رو با دیگران به اشتراک بذارم