شناسه پست: 9202
بازدید: 877

حذف صدای خواننده

یکی از پر تکرار ترین سوالا این بو که چجوری میتونیم صدای خواننده رو حذف کنیم ، برای همین میخوام امروز بهتون یه سایت معرفی کنیم که همین کار رو انجام میده و شما هم با کامپیوتر و هم با موبایلتون میتونید وارد این سایت بشید و آهنگ بهش بدید و بهتون موزیک خام و صدای خوانننده رو جدا ، جدا میده ؛ خیلی حرفه ای و تمیز هم اینکارو انجام میده .

بهترین سایت حذف صدای خواننده

وارد این سایت میشیم و بتون میگم که چجوری باید اینکار رو انجام بدیم . اسم این سایت ” vocalremove.org ” هست .

از منوی سمت چپش vocal remover داره ، pith changer داره ، tempo changer داره و خیلی کارای باحالی میشه کرد ؛ مثلا شما میتونید گام آهنگ رو عوض کنید ، tempo رو تغییر بدید ، میتونید حتی با voice recorder صدا تون رو به صورت آن لاین ضبط کنید .

حالا من vocal remover رو میزنم که گزینه اول هست و از قسمت Browse my fill میریم تو فایلهای دستگاه مون و آهنگ مورد نظرمون رو انتخاب میکنیم .

حذف صدای خواننده
حذف صدای خواننده

توی این قسمت باید چند دقیقه صبر کنیم تا آهنگی که انتخاب کردیم آپلود بشه .

حالا آهنگ ما آماده است .

حذف صدای خواننده
حذف صدای خواننده

اینجارو که میبینید لاین پایینی ، Vocal هست یعنی صدای خواننده ست و لاین بالایی صدای موزیکه ؛ با ولوم هم میتونید کنترلش کنید و بعد از اتمام کارتون میتونید آهنگتون رو سیو کنید .

میتونیم از voice recorder این سایت هم استفاده کنیم .

برای استفاده از این قسمت سایت باید در منوی سمت چپ صفحه ” Voice recorder ” رو انتخاب کنیم . حالا خیلی خوب و باحال میتونیم صدا مون رو به صورت آنلاین ضبط کنیم . اینجا reverd داره ، Equalizer داره ، آخرش هم میشه با فرمت wav ، mp3 ، ogg ذخیرش کرد .

به همین شکل میتونید از این سایت فوق العاده استفاده کنید .

خب بچه ها اینم یه روش دیگه برای حذف صدای خواننده که از نظر من این بهترین روش حذف صدای خواننده ست .

حذف صدای خواننده

سایت جایگزین

البته من یه سایت دیگه ای هم میشناسم به نام ” Ezstems.com ” که توی این سایت هم میتونید همین کار رو انجام بدید اما با این تفاوت که توی این سایتشما میتونید سه تا یا چهار لاین مختلف از موزیک تون بگیرید ؛ مثلا ملودی رو جدا میکنه ، وکال رو جدا میکنه ، بیس رو جدا میکنه و بقیه موزیک رو هم جدا میکنه .

امیدوارم که از این آموزش لذت برده باشید.

بقیه ویدیو های رایگان سایت هنر صدا رو میتونید از اینجا مشاهده کنید .