بلاگ

مدرک آهنگسازی

مدرک آهنگسازی | مدرک موسیقی | مدرک بین المللی موسیقی | مدرک فنی و حرفه ای

۳/۵ - (۲ امتیاز)

مدرک آهنگسازی | مدرک موسیقی | مدرک بین المللی موسیقی | مدرک فنی و حرفه ای

مدرک آهنگسازی | مدرک موسیقی | مدرک بین المللی موسیقی | مدرک فنی و حرفه ای
مدرک آهنگسازی | مدرک موسیقی | مدرک بین المللی موسیقی | مدرک فنی و حرفه ای

مدرک بین المللی موسیقی

اگر شما هم یک موزیسین باشید، احتمال دارد تا حالاچندین بار به مدرک موسیقی و نحوه دریافت آن فکر کرده باشید.

در این مطلب از هنر صدا به موضوع “مدرک آهنگسازی” و مدرک بین المللی موسیقی خواهیثم پرداخت و روزش های دریافت آنرا برای شما توضیح خواهیم داد

قبل از هر چیز فراموش نکنید که در هنر صدا میتوانید مدرک بین المللی تخصص های مربوط به موسیقی را دریافت کنید

آیا مدرک های ارائه شده توسط هنر صدا معتبر است؟

مدرکی که از طریق هنر صدا دریافت میکنید زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور صادر می شود و از آنجایی که مدارک فنی و حرفه ای دارای کد بین المللی از سازمان بین المللی کار ( ILO ) قابل ترجمه  جهت مهاجرت ( تایید و مهر و امضای نهادهای مربوطه : ترجمه و تایید و پلمب دادگستری ، تایید  وزارت امورخارجه ، تایید وزارت کار و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ) همچنین این مدرک بر اساس مواد ۶ و ۱۳ قانون نظام صنفی مصوب ۲۴-۱۲-۱۳۸۲ مجلس شواری اسلامی و اصلاحات پس از آن جهت اخذ پروانه کسب و کار قابل بهره برداری می باشد.

آیا گرفتن مدرک موسیقی برای من مناسب است؟

در صورتی که هنرمندی حرفه ای هستید و داشتن مدارک معتبر و قانونی برای شما مهم است قطعا این مدرک به شما پیشنهاد می شود، داشتن یک مدرک معتبر موسیقی می تواند فرصت های شغلی بیشتری را برای شما فراهم کند و یک رزومه کاری مناسب خواهد بود.

چگونه مدرک موسیقی بگیریم ؟

در هنر صدا دوره های متفاوتی وجود دارد که میتوانید با شرکت در این دوره ها پس از پایان دوره درخواست مدرک بین المللی مربوط به آن مهارت را در پیشتبانی ثبت نمایید.

اما از انجایی که بعضی از دوستان مختصص هستند و فقط درخواست مدرک بین المللی موسیقی دارند میتوانند بدون شرکت در دوره هم اقدام به ثبت درخواست مدرک کنندف جهت ثبت این درخواست میتوانید با پشتیبانی هنر صدا در ارتباط باشید

مدرک آهنگسازی | مدرک موسیقی | مدرک بین المللی موسیقی | مدرک فنی و حرفه ای

عنوان مدارک بین المللی ارائه شده از هنر صدا چیست؟

دریافت مدرک فنی و حرفه ای موسیقی چه مزایایی دارد؟

  • فرصت تطبیقی مناسب برای افرادی که دارای دیپلم‌های غیر فنی نظیر ریاضی، تجربی یا انسانی هستند، به منظور اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش در مدت زمان بسیار کوتاه فراهم می‌آید.
  • این امکان به منظور دریافت پروانه کسب در شغل‌های مرتبط الزامی است.
  • برای حرفه‌هایی که در صنایع ساختمانی، قالی‌بافی و صنایع دستی فعالیت می‌کنند، این مکان تطبیقی امکان بهره‌برداری از امکانات ارتقاء شغلی در محیط کار و جذب سریعتر در شرکت‌ها و موسسات مختلف را فراهم می‌کند.
  • دارندگان گواهینامه‌های دریافتی از سازمان فنی و حرفه‌ای، می‌توانند از این مکان برای دریافت وام‌های مختلف مانند وام خوداشتغالی و مشاغل خانگی بهره‌برداری کنند.
  • کارآموزان فارغ‌التحصیل را به مؤسسات و شرکت‌هایی که درخواست استخدام نیروی کار ماهر از این آموزشگاه را دارند، معرفی نمایند.
  • مدارک اخذ شده در این مکان تطبیقی تایید سازمان جهانی کار را دریافت می‌کنند و به عنوان مدرک معادل مدارک دانشگاهی شناخته می‌شوند.
  • افراد با گواهینامه‌های اخذ شده از اینجا می‌توانند در اموزشگاه‌ها تدریس کنند و کارت مربیگری دریافت کنند، که این امر به تسهیل جذب سریعتر و بهتر در بازار کار داخلی و خارجی کمک می‌کند و به ارتقاء شغلی کارکنان کمک می‌کند.

اعتبار و استعلام مدارک فنی و حرفه ای

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، آقای موسوی در گفت‌وگویی با خانه ملت:
گواهینامه‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای به معنای واقعی در سراسر جهان تائید شده و اعتبار دارند.
این گواهینامه‌ها و مدارک رسمی سازمان، نمایانگر مهارت‌ها و تخصص افراد در زمینه‌های مختلف هستند و با ترجمه رسمی و تائید دادگستری و وزارت امور خارجه، حکم یک مدرک بین‌المللی را به خود می‌گیرند. به این ترتیب، فرد می‌تواند با ارائه ترجمه رسمی مدارک فنی و حرفه‌ای، از مزایای احتمالی آن در هر کشوری بهره‌مند شود و حتی در صورت داشتن مدارک درجه دو سازمان فنی و حرفه‌ای، اعتبار مناسبی را در خارج از کشور به دست آورد.

– علی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره اعتبار مدرک فنی و حرفه‌ای سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، گفت: افرادی که پس از گذراندن فرآیند تعریف شده در سازمان فنی و حرفه‎ای موفق به اخذ گواهینامه شوند با توجه به بین المللی بودن این مدرک می‌توانند در تمامی کشورهایی که عضو سازمان جهانی کار (ILO) هستند، مشغول کار شوند و این گواهینامه بین‌المللی در همه این کشورها اعتبار دارد.

– معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با بیان اینکه امروز تمام کشورهای توسعه یافته و بسیاری از کشورهای در حال توسعه عضو سازمان جهانی کار (ILO) هستند، افزود: اعتبار گواهینامه‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از مدارک دانشگاهی هم بالاتر است و می‌توان ادعا کرد که شاید اگر کسی مدرک مهندسی مکانیک از دانشگاه شریف داشته باشد که تقریبا بهترین مدرک در دانشگاه‌های کشور به شمار می‎‌آید نتواند به راحتی کسی که مدرک درجه دو فنی حرفه‌ای از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور کسب کرده‌ است در خارج از کشور مشغول به کار شود.

– وی اضافه کرد: از سوی دیگر تمام تسهیلات و وام‌هایی که دولت به کارجویان اعطا می‌کند منوط به داشتن گواهینامه و مدارک از مراجع ذی صلاح است که مهم‌ترین مرجع ذی صلاح در کشور برای اخذ تسهیلات و وام در کشور، سازمان آموزش و فنی حرفه‌ای است.

– اختصاص وام از صندوق توسعه ملی به کارجویان دارای مدرک فنی حرفه‌ای.

– موسوی یادآور شد: دستگاه‎های متولی شغل تسهیلات و وام‌های بسیار خوبی برای کارجویان در نظر گرفته که از جمله آن‌ها اختصاص وام به مشاغل روستایی، مشاغل خانگی و راه‌اندازی بنگاه‌های اقتصادی زودبازده است که از محل صندوق توسعه ملی تسهیلات بسیار خوبی را ارائه می‌دهند که این تسهیلات در بودجه ۱۴۰۰ که اخیرا به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید، نسبت به ادوار گذشته عدد و رقم بالاتری دارد.

– این مقام مسئول در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور درباره اینکه کارآموزان برای کسب گواهینامه فنی و حرفه‌ای باید دارای چه مدرک تحصیلی باشد، گفت: بسته به مهارت و شغلی که به افراد آموزش داده می‌شود، تحصیلات کارآموزان مختلف است و این تحصیلات می‌تواند در حد خواندن و نوشتن ابتدایی باشد تا فوق لیسانس و دکتری؛ لذا سازمان فنی و حرفه‌ای محدودیتی برای جذب کارآموز ندارد و استانداردهای سازمان به گونه‌ای است که در برخی کلاس‌‎ها افراد باید مدارک لیسانس، فوق لیسانس و دکتری داشته باشند و برخی دیگر کلاس‎ها مثل رشته کارگران صنعت ساختمان و از این دست در حد همان خواندن و نوشتن ابتدایی کفایت می‌کند.