شناسه پست: 3676
بازدید: 5979

کیا رکنی | دانلود آهنگ بیت باکس با دهن | خدای بیت باکس

بیت باکس یا ضرب دهانی که با عنوان حنجره نوازی هم از اون یاد میشه در واقع نوعی نواختن بوسیله دهان هست که عموما برای ساز های کوبه ای و ریتم کاربرد داره و به نوعی تقلید از ادوات درامز و پرکاشن ها و در نوع پیشرفته اون تقلید از صداهای سینتی سایزرها بوسیله حنجره است. میشه گفت از ۵ عنصر اصلی در موسیقی هیپ هاپ به حساب میاد با اینکه فقط محدود به سبک هیپ هاپ نیست اما در سبک های هیپ هاپ و رپ مورد استفبال بیشتری قرار گرفته. تکنیک های مشابه آن در قرن ۱۹ در بعضی موسیقی ها وجود داشت مثل ترانه آن دختر مال من است از مایکل جکسون.

بیت باکس

در سال ۲۰۰۰ Alex Tew اقدام به راه اندازی وبسایتی با نام HUMANBEATBOX کرد که تقش خیلی مهم در گسترش و فرهنگ سازی آن داشت. همچنان مسابقات زیادی بویسله این سایت برگذار میشه.

کیا رکنی | دانلود آهنگ بیت باکس با دهن 

بهترین بیت باکس جهان

توی این شاخه از موسیقی که این اواخر محبوبیت خیلی زیادی پیدا کرده نمیشه به طور قطعی و مطمئن کسی رو به عنوان بهترین معرفی کرد ، ابداعیات و خلاقیت ها به قدری در این زمینه زیاد هست که حتی با مسابقاتی که توسط Human beatbox برگذار میشه باز هم فرصت های زیادی در اختیار علاقه مندان در این زمینه وجود داره. شما میتونید با ورود به این وبسایت هنرمندان مطرح جهانی رو مشاهده کنید و در صورتی که دوست داشتید اثرات هنرمند مورد علاقتون رو دنبال کنید.

از معروف ترین هنرمندان جهان میشه به افراد زیر اشاره کرد:

  • Kid Lucky
  • NaPoM
  • Reggie Watts
  • Reeps One
  • Tom Thum
  • Kevin Olusola
  • MB14
  • Kaila Mullady
  • Alem

خوشبختانه در کشور ما ایران هم افراد زیادی به این موضوع علاقمند شدند و به صورت حرفه ای این هنر را دنبال کردند که در ادامه به معرفی افراد موفق این حوزه در این ایران می پردازیم

بیت باکس عصر جدید (کیا رکنی)

بیت باکس

سال گذشته در برنامه تلویزیونی عصر جدید که کپی شده از برنامه هایی مانند American Talent آمریکا هست هنرمندی به نام کیا رکنی به اجرای حنجره نوازی پرداخت که باعث شگفتی داور مسابقه ( احسان علیخانی) و داوران و همچنین مردم شد. کیارکنی متولد ۱۳۸۷ هست که از ۱۴ سالگی با این نوع موسیقی آشنا میشه و به صورت حرفه ای اقدام به یادگیری و تمرین میکنه تا اینکه در برنامه عصر جدید به شدت مورد توجه قرار میگیره

بیت باکس در مترو تهران

یکی از اتفاقات جالب و هیجان انگیزی که در سال ۹۷ توسط یک گروه افتاد اجرا در مترو تهران بود. این گروه که با هماهنگی قبلی و تمرین وارد مترو میشن و هر کدوم از اعضا از سمتی وارد گروه میشن و یک اجرای جذاب رقم میزنن. تصویر برداری و صدابرداری با بهترین کیفیت انجام شده که نشان از حرفه ای بودن این گروه میده و امیدواریم که باز هم شاهد این اتفاقات جذاب در موسیقی کشورمون باشیم.

خدای بیت باکس

افراد زیادی در جهان به اجراهای شگفت انگیز این هنر پرداختند که یکی از این افراد شخصی است به نام Verbalase که به این عنوان معروف شد و یکی ویدیوهای اون به میلیون ها بازدید در یوتیوب رسید. ویدیویی که در ادامه آنرا مشاهده میکنیم از مطرح ترین ویدیوهای اوست:

 کیا رکنی 

بیت باکس صوتی

در این پست از هنر صدا برای شما آهنگ زیبا از اجراهای جالب این هنر آماده کردیم که میتونید در ادامه آنها را دانلود کنید و یا به صورت آنلاین گوش بدید و لذت ببرید

دانلود آهنگ بیت باکس با دهن

اجرای آهنگ عربی با دهان

دانلود حنجره نوازی برای ماشین

اجرای ریتم با دهان برای ویولن

دانلود آهنگ شاد با دهن

دانلود اهنگ بیس دار

بیت باکس آهنگ های معروف

آهنگ بیت باکس شاد

دانلود اهنگ بیت باکس با دهن صوتی

دانلود آهنگ بیت باکس رپ

دانلود آهنگ بیت باکس با دهن