شناسه پست: 2553
بازدید: 4008

آموزش نصب Izotope Ozone 8

ایزوتوپ ازون یکی از پلاگین هایی هست که بعد از عرضه محبوبیت زیادی بین کسانی که کار میکس و مسترینگ انجام میدهند پیدا کرد به طوری که تا مدتی اکثر پرودوسر ها برای مسترینگ خود فقط از پلاگین izotope ozone استفاده میکردند. با نصب این پلاگین شما یک مجموعه کامل از پلاگین های مربوط به مسترینگ رو در اختیار خواهید داشت که البته استفاده افراطی از هر پلاگینی میتونه مضر باشه و عملا باعث نابودی آهنگتون بشه.پس در استفاده از این پلاگین وسواس داشته باشید و سعی نکنید تمام عملیات مسترینگ خودتون رو تنها با همین پلاگین انجام بدین و سعی کنید از روش های گوناگون استفاده کنید چرا که این پلاگین به قدری محیط گرافیکی زیبا و ابزارات مورد نیاز شما در خوب در اختیار میذاره که ممکنه وسوسه بشید و از هیچ پلاگین دیگه ای استفاده نکنید

امروز در سایت هنر صدا پرداختیم به نحوه نصب ورژن ۸ پلاگین izotop ozone ، در ادامه با ما همراه باشید تا قدم به قدم مراحل نصب رو در کنار هم شروع کنیم.

آموزش نصب Izotope Ozone 8

این ورژن به صورت اکتیو شده ارائه شده اما اگر شما نسخه ای رو دارید که کرکش جدا هست میتونید از این ورژن استفاده کنید که به مشکلی در اجرای اون نداشته باشید

روی فایل setup با نام iZotope Ozone Advanced v8.02 CE کلیک کنید و اون رو باز کنید و روی گزینه Next کلیک کنید

آموزش نصب Izotop Ozone 8

در این مرحله باید آدرس یا همون محل نصب پلاگین رو بهش بدین.

گزینه اول آدرس محل نصب پلاگین های ۳۲ بیت رو از شما میخواد

گزینه دوم محل نصب پلاگین های ۶۴ رو از شما میخواد

و گزینه سوم محل نصب دیتای خود پلاگین رو از شما میخواد

میتونید این آدرس هارو به صورت پیش فرض قرار بدین و اجازه بدین به محل دیفالت خودش نصب بشه. بعد از انتخاب محل مناسب برای نصب روی گزینه Next کلیک کنید تا به مرحله بعد برید.

آموزش نصب Izotop Ozone 8

توی این مرحله از شما میخواد که نسخه مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید و بعد از اون میتونید روی گزینه Next کلیک کنید تا مرحله نصب شروع بشه.

آموزش نصب Izotop Ozone 8

در نهایت روی گزینه Finish کلیک کنید و وارد نرم افزار آهنگسازیتون بشید و پلاگین رو اجرا کنید و ازش لذت ببرید.