شناسه پست: 2595
بازدید: 2466

آموزش نصب سینتی سایزر Spire

معرفی سینتی سایزر Spire

سینتی سایزر اسپایر Spire یکی از سینت های پرطرفدار و محبوب بین اهالی موسیقی الکتروینک هست که بزرگترین نقطه قوت این سینتی سایزر انعطاف پذیری و و محیط گرافیکی زیبای اون هست که کار کردن باهاش رو جدا از تکنیک و حرفه ای بودن بسیار لذت بخش کرده. پریست های فراوان و آموزش های گوناگونی در رابطه با این سینتی سایزر وجود داره که اگر تا حالا از اون استفاد نکردین کافیه یکبار امتحانش کنید تا به یکی از طرفداران این سینتی سایزر تبدیل بشید. Spire ساخته کمپانی Reveal Sound هست که به غیر از Spire سمپل های زیادی در زمینه موسیقی EDM منتشر کرده. این کمپانی محصول منحصر به فرد خودش رو یعنی همون Spire رو به قیمت ۱۲۹ دلار البته با تخفیف برای فروش قرار داده.

در ادامه به نحوه نصب کردن سینتی سایزر Spire میپردازیم پس با ما همراه باشید.

آموزش نصب سینتی سایزر Spire

روی گزینه Installer در فولدر نصب کلیک کنید تا باز شود.

آموزش نصب سینتی سایزر Spire

روی گزینه Next کلیک کنید و به مرحل بعد بروید

آموزش نصب سینتی سایزر Spire

توی این مرحله میتونید از بخش Brows محل نصب سینتی سایزر رو تغییر بدین و به جایی که بقیه vst هاتون رو نصب میکنید تغییر بدین. اگر نیازی به تغییر نداشتین اجازه بدین به مسیر پیشفرض خودش نصب بشه و روی گزینه Next کلیک کنید.

آموزش نصب و کرک کردن سینتی سایزر Sylenth1

آموزش نصب سینتی سایزر Spire

از این بخش میتونید skin یا همون قالب سینتی سایزر رو انتخاب کنید که فقط از لحاظ ظاهری تغییر خواهد کرد و از لحاظ کاربری این نسخه ها هیچ فرقی با هم ندارن. یکیشون ر انتخاب کنید و روی گزینه Next کلیک کنید.

آموزش نصب سینتی سایزر Spire

تغییر تم سینتی سایزر سایلنت

توی این پنجره اطلاعات کلی که تا اینجا وارد کردید رو به شما نشون میده مثل محصل نصب، پوسته انتخابی و نسخه هایی که قرار هست نصب بشن. در صورت نیاز به تغییر این موارد باید به مراحل قبلی برگردید.

در نهایت روی گزینه Install کلیک کنید تا عملیات نصب سینتی سایزر Spire شروع بشه

آموزش نصب سینتی سایزر Spire

بعد از اینکه نصب به پایان رسید روی گزینه Finish کلیک کنید و سینتی سایزر رو در نرم افزار میزبانتون اجرا کنید. نسخه ۱.۱.۱۲ نیازی به کرک کردن نداره چون از قبل کرک شده.