شناسه پست: 5051
بازدید: 4764

چگونه از موسیقی کسب درآمد کنیم؟ چگونه درآمد زایی از موسیقی را شروع کنیم؟ کسب درآمد آهنگسازی استخدام آهنگساز

کسب درآمد از موسیقی

همان طور که میدانید راه های زیادی برای کسب درآمد از موسیقی وجود دارد.

برای مثال تنظیم کردن آهنگ و آهنگسازی برای دیگران ، نوازندگی در اجراها و استودیو های صدابرداری و …

هر کدام از این روش ها مشکلات و سختی های خودشان را دارند اما قطعا کسب تجربه در دنیای موسیقی میتواند تاثیر شگفت آوری در شخصیت یک موزیسین بوجود بیاود پس نباید فراموش کرد که همکاری با دیگران و شنیدن نقد و انتقادات دیگران جزوی از روند تکاملی یک موزیسین و حتی در یک حالت کلی روند تکاملی یک هنرمند می باشد

درآمد زایی از طریق موسیقی

زنجیره ی موسیقی

هنر برای تداوم نیاز به احساس دارد و احساس زمانی به اعلا ترین حد خود میرسد که رضایتمندی در یک هنرمند وجود داشته باشد و طبیعتا رضایتمندی در صورتی شکل میگیرد که شخص مورد حمایت قرار بگیرید. این زنجیر ناگسستنی همواره در موسیقی وجود داشته و خواهد داشت. پس مسائل مادی را نمیتوان از این قاعده مستثنا دانست.

کسب درآمد از موسیقی

کسب درآمد از موسیقی همیشه برای اهالی موسیقی یک چالش بوده مخصوصا وقتی که هنرمند در ابتدای کار خود باشد این چالش بزرگ و بزرگتر شده و درآمد زایی از موسیقی به یک بحران تبدیل می شود.

تجربه ثابت کرده که هر هنرمندی در ابتدای کار خود باید با هر عدد و رقمی کنار بیاید و برای کسب تجربه های بیشتر و خبره شدن در تخصص خود با رضایتمندی پیشنهادات گوناگون را قبول و خود را برای یک تجربه ی جدید آماده کند. البته این پروسه حتی برای افراد با تجربه هم جذاب می باشد چرا که تجربه های گوناگون برای کسانی که عاشقانه زندگی خود را وقف موسیقی کردند یکی از بدیهیات است.

کسب درآمد آهنگسازی و استخدام آهنگساز در هنر صدا

ما امروز در هنر صدا مفتخر هستیم تا از تنظیم کنندگان دعوت به عمل بیاوریم تا با فعالیت در هنرصدا یک درآمد زایی شیرین را تجربه کنند. در فاز اول این فعالیت ما از موزیسین های سبک رپ و هیپ هاپ و تمام زیر شاخه های آن استقبال کرده و تنظیم کنندگان و آهنگسازان رپ را جذب میکنیم.

استخدام آهنگساز

روش کسب درآمد از موسیقی در هنرصدا چگونه است؟

حتما این سوال برای شما پیش آمده که چگونه میتوانم در هنر صدا درآمد زایی از موسیقی را شروع کنم؟

استخدام آهنگساز در هنر صدا

در پاسخ به این سوال باید بگیم که فقط کافیه فروشگاه خودتان را در هنرصدا بسازید و بیت های رپ ( بیت دیس لاو ، بیت گنگ ، بیت اجتماعی ، بیت ترپ و … ) که از امروز می سازید را برای فروش درون آن قرار بدهید. هر چقدر فعالیت و فروش شما در سایت بیشتر شود امتیاز های بیشتری هنرصدا دریافت خواهید کرد.

ما تنها ۲۰% از مبلغ فروش بیت شما را کسر خواهیم کرد و مابقی را به شما پرداخت خواهیم کرد. سیستم فروشگاهی هنر صدا برای تمام فروشندگان به صورت اتوماتیک بوده و همه چیز در هنر صدا قابل بررسی و پیگیری هست پس نگران هیچ چیز نباشید. بعد از ثبت نام و درخواست فروشندگی در پروفایلتون آموزش های لازم انجام خواهد شد و میتوانید از همان لحظه اقدام به فروش آهنگ خود کنید.

چگونه از موسیقی کسب درآمد کنیم؟

بازاریابی در هنرصدا

یک خبر خوب دیگه هم برای شما این هست که به راحتی میتوانید محصولات هنرصدا را بازاریابی کنید. هر فروشنده یک مبلغ خاصی را برای درصد بازاریاب مشخص میکند و شما میتوانید با درخواست بازاریاب شدن در پروفایل خود به یکی از بازاریابان هنرصدا تبدیل شوید و لینک اختصاصی برای هر محصول دریافت کنید و از همان لحظه فعالیت خود را شروع کنید. لینک های بازاریابی محصولات خود را در گروه ها و شبکه های اجتماعی خود قرار داده و با دیدن پنل بازاریابی خود در پروفایل هنرصدا تمام فعالیت های کاربران خود را لحظه به لحظه زیرنظر بگیرید و به محض رسیدن پورسانت های خود به حد نصاب درخواست انتقال وجه بدهید.

کسب درآمد از موسیقی

ثبت نام در هنرصدا

همین الان میتونید کسب درآمد آهنگسازی را شروع کنید فقط لازمه فروشندگی و بازاریابی در هنر صدا این هست که در ابتدا در سایت ثبت نام کرده و بعد در پنل پروفایل خود درخواست ارتقا به فروشنده و یا ارتقا به بازاریاب را انتخاب کنید بعد از ارسال مدارک خود کمتر از ۲۴ ساعت میتوانید فعالیت خود را آغاز کنید و در صورت داشتن هر سوالی میتوانید از طریق تیکت با پشتیبانی هنرصدا در ارتباط باشید

جهت ثبت نام در سایت از دکمه آبی رنگ بالای سایت استفاده کنید

  1. سلام من چند تا بیت آماده دارم
    ثبت نام هم کردم
    ولی بلد نیستم بزارم تو سایت
    چیکارکنم؟
    لطفت کمک کنید

  2. سلام من نوازنده گیتار هستم چطور میتونم از طریق نوازندگی کسب درآمد کنم؟ لطفا راهنماییم کنید🙏🏻