شناسه پست: 2582
بازدید: 2654

آموزش نصب izotope rx7

معرفی Izotope RX7

Izotope RX یکی پلاگین های قدرتمند کمپانی مطرح iZotop است که در خصوص حذف صداهای ناخواسته در زمان رکورد طراحی شده و واقعا یکی از پلاگین های بی نظیر در این ضمینه هست. بعد از نصب این پکیج چند پلاگین در اختیار شما قرار میگیره که هر کدام از آنها به صورت تخصصی به یک نوع صدای اضافی می پردازد.

De-click , De-noise, De-ess, De-hum, De-plosive, De-reverb, De-clip نام پلاگین های این مجموعه هستن که از اسمشون مشخصه هر کدوم در چه زمینه ای کاربرد دارن.

همینطور که میدونید تمیز و بدون نویز بودن صداها در کیفیت و کوالیتی نهایی در میکس و مسترینگ آهنگ تاثیر خیلی زیادی داره ، پس اگر صدای اضافه ای توی لاین های رکورد شدتون دارید حتما از این پکیج استفاده کنید تا به نتیجه ی بهتری برسید.

آموزش نصب izotope rx7

برای نصب این پلاگین ابتدا روی گزینه Setup آن کلیک کنید. توجه داشته باشید ما از ورژن ۷ این iZotop RX استفاده کردیم که نیازی به کرک کردن نداره اما نسخه های قبلی نیاز به کرک کردن داشتن.

بعد از باز شدن پنجره نصب روی گزینه Next کلیک کنید.

آموزش نصب izotope rx7 1

توی این مرحله نیاز هست که آدرس محل نصب رو از طریق Brows یا تایپ کردن در کادر روبروش مشخص کنید. اگر نیازی به تغییر محل نصب ندارید اجازه بدین در مسیر پیشفرض خودش نصب بشه.

آموزش نصب izotope rx7 1

در این مرحله باید نسخه های مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید. اگر نرم افزار میزبانتون ۶۴ بیت هست گزینه VST2 64 یا VST3 64 رو انتخاب کنید در غیر اینصورت گزینه های ۳۲ بیتی رو انتخاب کنید.

برای اینکه تفاوت VST2 و VST3 را متوجه بشید کلیک کنید

بعد ازانتخاب نسخه مورد نظر روی گزینه Next کلیک کنید تا به مرحله بعد هدایت بشید.

آموزش نصب izotope rx7 1

در نهایت یک نمای کلی از مسیر هایی که انتخاب کردین به شما نشون میده که میتونید بعد از چک کردن همه چیز روی گزینه Install کلیک کنید تا عملیات نصب شروع بشه

آموزش نصب izotope rx7 1

بعد از پایان نصب روی گزینه Finish کلیک کنید و پلاگین رو در محیط نرم افزارتون اجرا کنید.