شناسه پست: 5347
بازدید: 2222

آهنگ های مناسب یادگیری زبان انگلیسی

تاثیر موسیقی بر یادگیری زبان انگلیسی

آهنگ های مناسب یادگیری زبان انگلیسی

با سلام خدمت شما همراهان عزیز پیوست به مقاله قبل پیرو تاثیر موسیقی در یاد گیری زبان انگلیسی در این مقاله قصد داریم به شما عزیزان انواع آهنگ های انگلیسی و اینکه چه نوع آهنگ هایی برای شروع این مسیر مناسب هستند را معرفی کنیم. آهنگ های مناسب در نوع خود دسته بندی متفاوتی دارند که بهتر است از سطوح پایین شروع به یادگیری آن شود.

آهنگ های مناسب یادگیری

با چه نوع آهنگ مناسبی شروع کنیم؟

همانطور که در مقاله قبل گفته شد مغز انسان در هنگام شنیدن موسیقی به حالت انفعال در آمده و این زمان بهترین زمان برای یادگیری است. اما آهنگ های مناسب کدامند؟ معمولا آهنگ هایی که دارای ریتم ملایم و کلام منفصل هستند برای شروع بسیار مناسب می باشند که البته این فاکتور یکی از چند فاکتور انتخاب آهنگ می باشد. فاکتور بعدی برای انتخاب آهنگ شروع ،آهنگی است که دارای بار گرامری پایه ای بوده و کلمات استفاده شده در آن از کلمات ساده و روان باشند در غیر این صورت زبان آموز با سرخوردگی مواجه میشود.

در طول روز چه میزان آهنگ انگلیسی گوش بدیم؟

توانایی مطالعه زبان انگلیسی از طریق آهنگ بسته به ظرفیت مغزی افراد و سطح گیرایی آنها دارد البته فایل های آموزشی که در این سایت به شما عرضه خواهد شد خسته کننده نبوده و شما بارها و بارها میتوانید در طول روز مطالعه کنید اما معمولا دو ساعت در روز بصورت متمرکز و کاربردی میزان مطلوبی است. در اینکه در چه زمان مشخصی مطالعه کنیم بحث های بسیاری وجود دارد ولی زمان دوساعت قبل از خواب از اهمنیت زبادی بنا به دلائل مغزی برخوردار میباشد ولی صبح زود هم زمان مناسبی برای مطالعه زبان انگلیسی می باشد.

چرا قبل از خواب زمان مناسبی برای مطالعه زبان از طریق آهنگ می باشد؟

ذهن انسان جوری برنامه ریزی شده است که در طول خواب شبانه به آخرین رویدادهای مغزی شب قبل در زمان استراحت تمرکز میکند و معماهای موجود در آن را گاهی حل میکند ازینروست که شاید گاهی شنیده ایم که فلان شاعر در خواب شعر سرود و بعد از بیدار شدن آن را نوشت یا مساله ای مهم گاهی در خواب حل میشود که کل روز را ذهن متوجه آن بوده است. لذا ازین رو زمان قبل از خواب بدلیل تمرکز بالای مغز بروی آخرین داده های خود از اهمیت فراوانی در یادگیری بخوردار است. با گوش دادن به آهنگ های مناسب یادگیری زبان انگلیسی به هنگام خواب مغز شما را تا هنگام بیداری درگیر یادگیری مکند

آهنگ شاد یا آهنگ غمگین مناسب یادگیری هستند ؟

معمولا آهنگ های شاد طرفدار زیادی دارند ولی آهنگ های ملایم نیز هواداران خود را دارند. شخصیت درونی افراد بسیار متفاوت است ولی ترکیب آهنگ های شاد و ملایم در پرورش مغز در هنگام بهره برداری از آن همیشه نتیجه مطلوبی داشته و از تکرار و یکنواختی جلوگیری می کند. اما برای شروع یادگیری زبان انگلیسی بهتر است با آهنگ های ملایم شروع کنید.آهنگهای مناسب یادگیری زبان انگلیسی کدامند؟

لهجه بریتیش بهتره یا امریکن؟

باید بگویم که ما باید هر دو لهجه موجود را مطالعه کنیم تا تفاوت ها و شباهت های موجود در دو لهجه را شناسایی کنیم و بعدا لهجه مورد علاقه خودمان را انتخاب کنبم. حتی در این بین خوانندگانی هستند که انگلیسی زبان نیستند ولی به زبان انگلیسی آهنگ اجرا میکنند. باید مواظب بود که حتما لهجه قابل قبولی برای مطالعه داشته باشند. وگرنه خواه یا ناخواه روی تلفظ های شما تاثیر میگذارند. نکته بسیار مهم تنها تلفظ صحیح کلمات است که در حین خواندن و شنیدن ملزم به رعایت آن هستیم.

آهنگ های مناسب یادگیری زبان انگلیسی در سایت هنر صدا

بسته های آموزشی یادگیری زبان انگلیسی از طریق موسیقی و آهنگ های انگلیسی زبان درسایت هنر صدا این امکان را به شما خواهد داد که از فراگیری زبان انگلیسی از روشی متفاوت و جذاب تر لذت ببرین و اضطراب یادگیری را هرچه بیشتر در خودتون کاهش بدین. بسته آموزشی شماره یک ما که از آهنگ های انریکه س رو دانلود کنید و از همین الان خودخوان خودت مشغول زبان خوندن شو 🙂